OBCHODNÍ PODMÍNKY

Vložte svůj text...1) Domluvením termínu na focení klient potvrzuje, že se seznámilmou prací, je si vědom ceny za focení a rozsahem služeb.

  • Fotografie z rodinného, portrétního focení obdržíte přes úschovnu. Tištěné fotografie ve formátu 10x15cm ( v matné povrchové upravě).
  • Při kombinaci těhotenského a novorozeneckého focení máte výtisky z obou setkání v ceně.
  • Při svatebním focení jsou také výtisky součástí ceny. (v matné povrchové upravě). pokud není předem určeno jinak.
  • tisk fotek na vyžádání v rámci balíčku

    10x15 5kč/ks
  • 13x18 10kč/ks 

2) Náhledy Vám budou poskytnuty do 5 prac. dnů od focení. Od provedení Vašeho výběru je lhůta na zpracování fotografií 2-3týdny.


3) důvodem k reklamaci není váš osobní vzhled, nebo nepozornost dítěte při focení

4) Rekvizity slouží jen pro focení u mě, není možno je zapůjčit pro focení u konkurence.

5) Prosím jakékoli Vaše pletené, hačkované rekvizity, nechávejte doma pro domácí  fotografie, s těmito rekvizitami nefotografuji.

Fotografování svatby:

- Dodavatel neručí za nedokonalé výsledky zaviněné nevhodným počasím, špatnými světelnými podmínkami ,technickými možnostmi, nebo jinými okolnostmi, které mu brání ve zhotovení a dodání vyšší kvality snímků.

- Dodavatel ani fotograf neručí za nedokonalé výsledky obsahu fotografií, pokud mu budou ze strany hostů kladeny překážky, což se může odrazit i v počtu dodaných fotografií.

- Fotograf si vyhrazuje právo individuálně nefotografovat lidi, kteří mu předem sdělí, že si nepřejí být fotografováni. Pokud se na některých z pořízených snímků tato osoba i přesto zobrazí, nenese za to žádnou zodpovědnost.

- Objednavatel je povinen zajistit fotografovi při svatební hostině nebo oslavách samostatné místo, odkud bude mít o dění mezi svatebními hosty dostatečný přehled.