REFERENCE

Tereza Adamová Zettlová napsal(a) recenzi na HanyM Fotography - Hvězdičky (5)


za nás nemůžeme dát hodnocení 100% ale rovnou 1000% , paní Hanka je hrozně úžasná,komunikativní,nadaná fotografka a ví co dělá.. všichni jsme si focení užili a určitě můžeme doporučit, my se budeme těšit na další spolupráce 😍😍😍 ještě jednou obrovské poděkování

Klára Sobočíková napsal(a) recenzi na HanyM Fotography - Hvězdičky (4)

27. červen v 11:19 ·

Milá paní fotografka, která s námi měla trpělivost i přes nespolupracující mimčo, vyhověla při focení našim přáním a dodání fotek zvládla v krátkém termínu.


Michaela Vašutová napsal(a) recenzi na HanyM Fotography - Hvězdičky (5)

16. červen v 19:11 ·

Chválím... Musím říct, že paní je naprosto milá,hodná, připravená, dcera s ní byla úplně uvolněná, což je super. Šlo vidět, že paní fotografku focení baví a naplňuje, fotky jsou nádherné. Doporučuji :-)

Valerie Hegerová napsal(a) recenzi na HanyM Fotography - Hvězdičky (5)

17. červen v 21:25 ·

Moc milá fotografka,úžasná atmosféra při focení a nádherné fotky� naprostá spokojenost a 100% doporučuji všem!!!


Bára Nováková Solanská napsal(a) recenzi na HanyM Fotography - Hvězdičky (5)

9. červen v 20:18 ·

Timto bych chtěla moc poděkovat!! Opravdu profesionální a zároveň lidsky přístup. Paní fotografka byla hodně milá, skvělé nalíčení a dodání fotek opravdu rychlost. Těším na další focení


Tomáš Renáta Veřmiřovští napsal(a) recenzi na HanyM Fotography - Hvězdičky (5)

8. červen v 23:56 ·

Dnes jsme s manželem absolvovali focení, jsem nadšená. Paní je milá a výborná fotografka. Chvilinku po focení mi poslala dvě fotografie k nahlédnutí. Má profesionální přístup, krásně líčí a zapůjčila mi šaty. Doporučuji a těším se na další spolupráci:-)

Miroslava Kateřina Macíčková napsal(a) recenzi na HanyM Fotography- Hvězdičky (5)

24. říjen 2017 ·

Neuvěřitelny přistup k miminkum a cit pro naaranzovani k foceni. Superni vystupovani a celkova spokojenost. Pani Hanku bych doporucila uplne vsem a moooc dekuji za krasne fotky a za zvěčnění tech nejkrasnějsich vzpominek, co clovek muze mit!!!!! Jste suprovni!!!!